Дәстүрлі іс-шара – Күзгі бал. Традиционное мероприятие - Осенний балл.

Қазан айында мектепте дәстүрлі іс-шара – Күзгі бал өтті.

В октябре, в школе, прошло традиционное мероприятие – Осенний балл.

Қазан айында мектепте дәстүрлі іс-шара – Күзгі бал өтті. Мектептің барлық оқушылары белсене қатысып, өз өнерлерін көрсетті. «Күз 2016» киім дизайны байқауы «Күзгі бал» үшін дәстүрге айналды, онда қатысушылар жапырақтардан, шетен жемістерінен, қырыққабат жапырақтарынан, газеттерден және басқа да материалдардан жасалған күзгі тақырыптық киімдерді көрсетті. Үздік жұмыстар дипломдармен марапатталды. Барлық сыныптар белсенді қатысқаны үшін сыйлықтар алды.

В октябре, в школе,  прошло традиционное мероприятие – Осенний балл. Все учащиеся школы приняли активное участие, показали свое мастерство. Традиционным для «Осеннего бала» стал конкурс моделей одежды «Осень-2016», в котором участники демонстрировали наряды на осеннюю тему из листьев, плодов рябины, листов капусты, газет и других подручных материалов. Лучшие работы были отмечены грамотами. Все классы за активное участие получили призы.
    24.02.2017