«Шағын мектепте көптілді білім беру» семинары. Семинар: «Полилингвальное образование в малокомплектной школе».

2017 жылдың 15 наурызында мектепте Келлер өңірінің сертификатталған мұғалімдеріне арналған семинар өтті. Семинар тақырыбы: «Шағын мектепте көптілді білім беру». Семинар бағдарламасында қазақ және орыс тілдері мұғалімдеріне арналған ашық сабақтар – 3 деңгей және сыныптан тыс іс-шара және «Диалогтік оқыту коммуникативті құзыреттіліктерді дамыту құралы ретінде» шеберлік сыныбы.

15 марта 2017 года на базе школы состоялся семинар для сертифицированных учителей Келлеровского региона. Тема семинара : «Полилингвальное образование в малокомплектной школе».  В программе семинара открытые уроки учителей казахского и русского языков - 3 уровня, внеклассное мероприятие и мастер-класс «Диалоговое обучение как средство развития коммуникативной компетенции».
    16.03.2017