«Білім күніне» арналған салтанатты мереке. Торжественная линейка, посвященная "Дню знаний".

1 қыркүйек күні «Любимовская БМ» КММ-де 1 қыркүйек «Білім күні», «Білімге ұмтылу, еңбексүйгіштік және патриотизм» мерекесіне арналған салтанатты мерекесі өтті. Білім күні біздің өмірімізге әрқашан шулы, қатты, күтпеген жерден, салтанатты түрде, түстермен және жаңа нәрсені сезінумен енеді. Бірінші сынып оқушылары мектебіміздің табалдырығын аттады, бүгін мектеп басшысы Левко М.И. Биылғы оқу жылы тек бірінші сынып оқушылары үшін ғана емес, балаларды қоштасу сөздерімен құттықтаған олардың ата-аналары үшін де ерекше болмақ.

1 сентября в КГУ "Любимовская НШ" прошла торжественная линейка, посвящённая празднику 1 сентября "Дню Знаний", "Стремление к знаниям, трудолюбие и патриотизм". День знаний всегда врывается в нашу жизнь шумно, звонко, неожиданно, торжественно, с цветами и ощущением чего - то нового. Первоклассники переступили порог нашей школы, сегодня с напутственными словами обратилась заведующая школы Левко М.И. Этот учебный год станет особенным не только для первоклассников, но также для их родителей, которые обратились к ребятам с напутственными словами.