Жеңіс күніне арналған "Құрылымға шолу және әскери ән - 2016". "Смотр строя и военной песни - 2016", посвященный Дню Победы

«Патриот» айлығы аясында «Лубимовская негізгі мектебі» КММ-де "Құрылымға шолу және әскери ән - 2016" атты жалпы мектепішілік байқау өтті.

В рамках проведения месячника "Патриот" в КГУ "Любимовская основная школа" состоялся общешкольный конкурс "Смотр строя и военной песни - 2016".

«Любимовская негізгі мектебі» КММ-де «Патриот» айлығы аясында «Жүйе мен әскери әнге шолу – 2016» жалпы мектепішілік байқау өтті. 8-сынып командасы жеңімпаз атанса, 2-орынды 5-6-сынып оқушылары, 3-орынды 2-3-сыныптар иеленді. Үздік командир 3-сынып оқушысы Иван Красницкий болды.

В рамках проведения месячника "Патриот" в КГУ "Любимовская основная школа" состоялся общешкольный конкурс "Смотр строя и военной песни - 2016". Победителем стал коллектив 8 класса, 2 место заняли учащиеся 5-6 классов, 3 место по праву досталось 2,3 классам. Лучшим командиром стал ученик 3 класса - Красницкий Иван.
    12.05.2016