«Анаға сыйлық» шығармашылық шеберханаларының жұмысы. Работа творческих мастерских "Подарок для мамочки"

Керемет мереке келе жатыр. Анамның мерекесі. Оқытушы С.Г Ярмактың жетекшілігімен Бақылау-өткізу пункті мен ӨБК тәрбиеленушілері өз қолдарымен аналарына сыйлық жасады.
    Міне, олар не алды.

Приближается замечательный праздник. Праздник мам. Под руководством воспитателя  Ярмак С.Г. воспитанники КПП и ДМЦ изготовили подарки мамам своими руками.
    И вот, что у них получилось.

Керемет мереке келе жатыр. Анамның мерекесі. Оқытушы Ярмактың жетекшілігімен С.Г. Ярмак - өткізу пункті мен ӨБК тәрбиеленушілері өз қолдарымен аналарына сыйлық жасады.
    Міне, олар не алды.

И вот, что у них получилось.
    28.02.2017