"Бәрі сенбілікке! Бірге ретке келтірейік". "Все на субботник! Наведём порядок вместе".

24 қыркүйек күні мектебімізде сенбілік өтті. "Бәрі сенбілікке! Бірге ретке келтірейік".

24 сентября в нашей школе прошёл субботник. "Все на субботник! Наведём порядок вместе".

24 қыркүйек күні мектебімізде сенбілік өтті. "Сенбі күні бәріміз! Бірге ретке келтірейік." Осы сөздермен мектептің бүкіл ұжымы мектеп аумағын абаттандыру үшін қоғамдық жұмысқа шықты.
    Сенбі, мырзалар!
    Сізге көмектесетін тырмалар, сыпырғыштар!
    Бөліп алып, сонда барыңыз
    Көгалдар мен жолдарда.
    Сәуір бізге жарқырайды
    Дүниеге хабар таза, анық,
    Күлкі мен тамшылар сияқты
    Топтық жұмыс керемет!

24 сентября в нашей школе прошёл субботник. "Все на субботник! Наведём порядок вместе." С такими словами весь коллектив школы вышел на субботник для благоустройства территории школы.
    На субботник, господа!
    Грабли, мётлы вам в подмогу!
    Разбирайте и туда
    На газоны и дороги.
    Солнцем светит нам апрель,
    В мир посыл и чист и ясен,